Dentica. Stomatologia Łódź Broniewskiego 14, Górna, Chojny-Dąbrowa Chirurgia stomatologiczna

Dentysta dla dzieci

Stworzenie pacjentowi komfortowej atmosfery podczas wizyty u dentysty jest szczególnie istotne w przypadku tych najmłodszych pacjentów. Dlatego nasz stomatolog dziecięcy zawsze jest cierpliwy, uśmiechnięty i przyjazny, dzięki czemu potrafi zjednać sobie sympatię nawet najbardziej nieśmiałych dzieci. To osoba z powołaniem i jednocześnie doskonały pedagog, który wie, jak trafiać do maluchów i ich do siebie przekonać. Dzięki takiemu podejściu wizyty przebiegają bezproblemowo, bez panicznego strachu i bezboleśnie.

Oferujemy małym pacjentom pełen zakres usług dentystycznych. Szczególnie istotne są regularne wizyty kontrolne i wszelkie działania profilaktyczne, mające za zadanie uchronić dziecięce zęby przed wystąpieniem chorób jamy ustnej, co oczywiście pozytywnie przekłada się na stan uzębienia w dorosłym życiu. Dzięki dentystyce zachowawczej wpajamy dzieciom odpowiednie nawyki dbania o higienę i zdrowie zębów i możemy wykrywać ewentualne schorzenia we wczesnym stadium.

Również w przypadku ortodoncji, im wcześniej zaczniemy leczenie, tym lepszych efektów możemy się spodziewać. Ortodonta już na etapie wyżynania się zębów stałych potrafi przewidzieć kierunek rozwoju zgryzu naszych pociech i ewentualne wady, które najlepiej niwelować od razu. Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowe zęby już od najmłodszych lat.

Gabinet stomatologiczny Denticaclinic to miejsce przyjazne Państwa dzieciom, gdzie ze szczególną troską dbamy o ich szerokie, zdrowe i piękne uśmiechy oraz udowadniamy, że wizyta u dentysty nie musi być koszmarnym przeżyciem.