Dentica. Stomatologia Łódź Broniewskiego 14, Górna, Chojny-Dąbrowa Chirurgia stomatologiczna

Aktualności

 • Życzenia Wielkanocne

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy Wam przekazać najserdeczniejsze życzenia! Niech te święta będą pełne radości, spokoju oraz uśmiechu na Waszych twarzach, abyście mieli więcej zębów niż zające na łące :)

 • Tylko u nas 20% zniżki!

  Zapraszamy do umawiania wizyt na środy, kiedy to mamy więcej lekarzy i możemy zaproponiwać Państwu, aż 20% zniżki na zabiegi stomatologiczne!

 • Zapraszamy na lakierowanie i lakowanie zębów

  Serdecznie zapraszamy Państwa ze swoimi pociechami na zabiegi lakierowania i lakowania zębów.
  Lakierowanie wykonujemy w cenie 150 zł
  Lakowanie to koszt 120 zł

 • Życzenia Świąteczne

  Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech te święta będą pełne radości, śmiechu i zabawy z rodziną i przyjaciółmi.
  Niech Zajączek Wielkanocny przyniesie dużo słodkości i kolorowych jajek, a Wielkanocny koszyk niech będzie pełen smakołyków i pyszności.
  Niech te Święta będą czasem odpoczynku i relaksu, a wesołe dekoracje i kolorowe pisanki dodadzą uroku temu wyjątkowemu czasowi.

 • Zapraszamy do umawiania wizyt kontrolnych

  Czy wiedzą Państwo, że około 80% sześciolatków i ponad 85% dwunastolatków w Polsce ma problemy z próchnicą? Dlatego wyróbmy u dzieci  odruch kontrolowania stanu uzębienia. Ponadto warto poznać tzw. zasadę "trzech dwójek": myj zęby przez 2 minuty, 2 razy dziennie, kontroluj uzębienie w gabinecie stomatologicznym 2 razy w roku.

 • Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.

 • Chirurgia stomatologiczna

  Od teraz w naszym oddziale łódzkim przyjmuje specjalistka z chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zapraszamy do umawiania wizyt telefonicznie po numerem telefonu 533 534 161

 • Najnowocześniejszy laser stomatologiczny dla Was

  Przy użyciu najnowocześniejszego lasera stomatologicznego jakim dysponujemy zabiegi trwają krócej (np. szybkie wybielanie), przeprowadzimy bezkrwawą chirurgię, a samo leczenie jest zdecydowanie bardziej precyzyjne.

 • Dołączył do nas specjalista protetyk

  Teraz w Dentice najwyższej klasy specjalista Protetyk. Zachęcamy do umawiania wizyt do Pana doktora, który chętnie Państwu doradzi i pomoże.

 • Stomatologia Łódź czynna w niedzielę

  Często pacjenci pytają nas czy możliwe jest umówienie się na wizytę w niedzielę. Odpowidź brzmi: Tak. Nasz stomatolog przyjmie Państwa w niedzielę po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zapraszamy do umawiania wizyt.

 • Protezy stomatologiczne wysokiej jakości

  U nas wykonają Państwo protezy stomatologiczne. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość. Wykonujemy uzupełnienia protetyczne stałe (korony, mosty). Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 • Dentica zaprasza również w soboty i niedziele

  Istnieje możliwość umówienia wizyty w sobotę, czy niedzielę.
  Umawianie wizyt pod nr tel.: 533 534 161

 • Święta Bożego Narodzenia

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz bogatego Mikołaja życzy Państwu Dentica. Niech ten magiczny czas da nam wszystkim wiele radosci.

 • Zatrudnimy higienistkę

  Poszukujemy na okres zastępstwa (1 miesiąc) higienistki. Mile widziana studentka stomatologii, asystentka stomatologiczna. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: pon; wt; czw; pt: 14-20. Środa: 8-13.
  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.: 533 534 161 lub mailowo na adres: arekchoina9@gmail.com

 • Chirurgia stomatologiczna

  Od września w naszej klinice w Zduńskiej Woli będzie przyjmował chirurg stomatologiczny, specjalista od tzw. trudnych przypadków. Doktor bedzie przyjmował w środy. Na wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie.

 • Wakacje na półmetku

  Okres wakacyjny to cudowny czas, swoboda, zabawa, wypoczynek. W tym okresie rzadziej chodzimy do dentysty, dlatego po wakacjach zapraszamy wszystkich na przegląd stomatologiczny. Sprawdzimy, czy wszystkie ząbki są zdrowe :)

 • Doktor Arkadiusz Choiński zaprasza na wizyty stomatologiczne

  Okres wakacyjny to dobry czas na wykonanie przeglądu uzębienia. Szef kliniki Arkadiusz Choiński zaprasza serdecznie wszystkich Państwa na wizyty w celu sprawdzenia stanu Waszych zębów. Jak wiadomo "lepiej zapobiegać niż leczyć".

 • Naprawa protez stomatologicznych

  W Dentice wykonają Państwo nie tylko nową protezę stomatologiczną, ale naprawią swoją obecną jeśli jest to tylko możliwe. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

 • Umów wizytę kontrolną.

  Z ostatnich doniesień wynika, że aż 80 % dzieci ma co najmniej zaniedbany 1 ząb. Niektóre z dzieci mają nawet 4 zęby zaatakowane próchnicą. Warto szybko zainterweniować, zamin próchnica się rozprzestrzeni na kolejne. Umówcie Państwo wizytę kontrolną, a nasza Pani higienistka poinstruuje co należy robić. Zapraszamy serdecznie.

 • Wreszcie wakacje!

  Wakacje czas rozpocząć. Życzymy wszystkim udanych wakacji, dobrego wypoczynku i przypominamy, żeby nie zapomnieć zabrać ze sobą pasty i szczoteczki do zębów :)

 • Nie czekaj, aż ząb zacznie boleć

  Niestety duża część społeczeństwa przypomina sobie o dentyście dopiero w momencie, kiedy ząb zaczyna boleć. Zalecamy profilaktykę. Poświęćmy odrobine czasu, aby chociaż raz na pół roku przyjść do stomatologa na przegląd zębów i jeśli okaże się, że jest mały ubytek to szybko i bezboleśnie to naprawić. Nie czekajmy do ostatniej chwili, bo ból zęba to naprawdę nieprzyjemna sprawa.

 • EURO 2020 trwa!

  Za nami pierwszy mecz ze Słowacją, przed nami mecz z Hiszpanią. Oczywiście będziemy trzymać kciuki w sobotę za naszych.

 • Bezpłatne szkolenie z zakresu mycia zębów + pasta gratis!

  W czerwcu zapraszamy na bezpłatne szkolenie z techniki dokładnego mycia zębów. Każdy chętny otrzyma pastę gratis!
  Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dlatego kto pierwszy ten będzie miał zdrowe zęby :)

 • Międzynarodowy dzień dziecka

  Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji wszystkim dzieciom życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i oczywiście zdrowych ząbkow :)

 • Dziś Dzień Matki

  Z  tej okazji życzymy wszystkim mamom wszystkiego tego, co najlepsze :)

 • Zatrudnimy stomatologów

  W związku z rozwojem naszej sieci klinik rozpoczynamy rekrutację lekarzy dentystów. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z szefem naszego oddziału Doktorem Arkadiuszem Choińskim.

 • Nowoczesne znieczulenia!

  Szanowni Państwo w Dentice mamy specjalnie dla Was usługę polegającą na bezbolesnym znieczuleniu. Tak, to nie żart, ani żaden chwyt marketingowy. Mozliwości naszego lasera są nieocenione. To laser powoduje znieczulenie miejsca w które stomatolog się wkłuje, ale samego ukłucia nie poczujecie.

 • Stomatologia zachowawcza

  W Dentice bogata oferta wypełnień stomatologicznych z najnowocześniejszych kompozytów. Wykonujemy odbudowy estetyczne na podporze z włókien szklanych przy dużych zniszczeniach zęba.

 • Rozpoczynamy Miesiąc Protetyczny!

  Drodzy pacjenci, od dziś do końca maja zaprasamy Was na wizyty w kwestii protez stomatologicznych. Oferujemy szeroki zakres usług. Wykonają u nas Państwo m.in. protezy elastyczne, odbudowy na ceramice (licowki, mosty na cyrkonie). Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
  Tel. 533 534 161

 • Leczenie powikłań po usunięciu zębów

  Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu na zabiegi leczenia powikłań po usunięciu zębów, parestezji, powikłań ze strony nerwu trójdzielnego, szczękościsku oraz innych dolegliwosci z obszaru twarzoczaszki.

 • Życzenia Świąteczne

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy wszystkim naszym pacjentom życzymy zdrowia i miłych chwil w rodzinnym gronie w tym czasie.

 • Zapraszamy do umawiania się na wizyty

  W dniu jutrzejszym dowiemy się, czy czekają nas kolejne obostrzenia. W związku z tym zachęcamy do umawiania wizyt stomatologicznych, aby jeszcze zdążyć przed ewentualnym zamknięciem gabinetów stomatologicznych. Mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie i będziemy mogli nadal przyjmować naszych pacjentów.

 • Odbudowa estetyczna zębów

  Szanowni Pacjenci, zapraszamy na wizytę do naszej Pani higienistki, która sprawdzi stan Waszego uzębienia i zaleci Państwu wszelkie działania profilaktyczne. Zadzwoń i zapytaj o rabat dla siebie. Ponadto polecamy estetyczną odbudowę zęba, którą wykonają nasi specjaliści.

 • Protetyka stomatologiczna

  Zapraszamy do naszej kliniki wszystkich Państwa, którzy potrzebują wykonać protezę stomatologiczną. Wykonujemy korony i mosty ceramiczne, protezy całkowite i częściowe. Świadczymy również usługi z zakresu naprawy protez dentystycznych.

 • Arkadiusz Choiński zaprasza na bezpłatny przegląd zębów

  Właściciel kliniki Arkadiusz Choiński zaprasza wszystkich naszych obecnych i przyszłych pacjentów na bezpłatny przegląd zębów. Jak mówi stare powiedzenie; "lepiej zapobiegać niż leczyć". Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

 • Zapraszamy na wiosenny przegląd uzębienia

  Juz dziś zapraszamy na bezpłatny przegląd stanu uzębienia. Lepiej wychwycić wcześniej ewentualny ubytek lub początkowe stadium próchnicy, niż dopuścić do poważniejszego pogorszenia stanu naszych zębów. Nasza Pani higienistka doradzi Państwu mozliwe zabiegi profilaktyczne, które pozwolą się Państwu cieszyć przez szereg długich lat zdrowymi zębami.

 • Wizyty prosimy umawiać telefonicznie

  Szanowni Państwo, w związku z obostrzeniami sanitarnymi prosimy o umawianie wizyt stomatologicznych i protetycznych telefonicznie. Jest to podyktowane tym, że po każdym pacjencie musimy zdezynfekować unit i gabinet. W gabinecie nie powinny znajdować się jednocześnie 2 osoby (poza personelem). Licząc na wyrozumiałość, pozdrawiamy i zapraszamy.

 • Jak do nas trafić?

  Zamieszczamy zdjęcie z Google Maps z naszą lokalizacją, ponieważ pacjenci zgłaszają, że czasem nie mogą nas odnaleźć. Jesteśmy na pierwszym piętrze w budunku, gdzie od frontu na parterze widać sklep z podłogami. Idąc podwórkiem wzdłuż budynku dojdziemy do drzwi wejściowych, które są oklejone naszą reklamą.

 • Higiena jamy ustnej jest również bardzo ważna

  Przypominamy, że tak samo dokładnie jak myjemy ręce powinniśmy myć zęby. Często za krótko je czyścimy i fluor zawarty w paście nie zdąży wniknąć w strukturę zębów. Proces taki powinien trwać minimum 2 minuty. No i pamiętajmy, żeby myć je przynajmniej rano i wieczorem.

 • Terapia laserowa anty-aging

  Czy wiecie Państwo, że w naszej klinice przy użyciu najnowocześniejszego lasera możecie wykonać również zabiegi takie jak:

   

  • redukcja zmarszczek
  • wygładzanie skóry
  • rozświetlenie skóry
  • przywrócenie elastyczności
  • złagodzenie lub likwidację zmian trądzikowych
 • Nowoczesne leczenie w Dentice

  Laser Smart, który już dla Państwa pracuje w naszej klinice przy ul. Broniewskiego 14 zapewnia: szybsze gojenie ran, leczenie nadwrażliwości, szybsze wybielanie zębów i wiele innych.

 • Laserowe konturowanie dziąseł

  Jednym z zabiegów, jakie można wykonać przy wykorzystaniu naszego lasera jest konturowanie dziąseł, czyli bezbolesne usunięcie nadmiaru, który nachodzi na zęby. Dzięki temu zabiegowi Twój uśmiech będzie pełniejszy.

 • Święto Trzech Króli

  Dziś Święto Trzech Króli, dzień ważny dla katolików. Do Betlejem przybyli z darami do Chrystusa trzej mędrcy ze wschodu. Obdarowali oni Chrystusa złotem, kadzidłem i mirrą okazując w ten sposób wielki szacunek.

 • Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

  Wszystkim naszym pacjentom z okazji zbliżającego się Nowego 2021 Roku życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności. Niech nadchodzący rok przyniesie wszyskim co najlepsze.
  Zespół kliniki Dentica.

 • Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Wszystkim naszym pacjentom życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

 • Usuwanie przebarwień nazębnych

  Częstym problemem, z którym trafiają do nas pacjenci to przebarwienia zębów. Po wizycie reakcje są zdumiewające, są oni szczęśliwi, że w krótkim czasie, bezboleśnie udało się uzyskać, aż tak widoczny efekt. Wszystko to możliwe dzięki najnowocześniejszemu laserowi, który jest dostepny dla Was w naszej klinice.

 • Umów wizytę kontrolną jeszcze przed Świętami

  Zostały dwa tygodnie do Świąt. Warto umówić jeszcze w tym czasie wizytę u dentysty w celu sprawdzenia stanu uzębienia. Zapraszamy na bezpłatny przegląd stomatologiczny.

 • Wybielanie zębów w Dentica Łódź

  Już Państwa serdecznie zapraszamy na wybielanie zębów przy wykorzystaniu najnowszego naszego nabytku jakim jest laser stomatologiczny. O wszelkich jego przewagach i zastosowaniach opowie nasza higienistka Pani Ilona.

 • Diagnostyka stomatologiczna

  Już jest w naszej klinice. Najnowszy laser stomatologiczny. Dzięki niemu zdiagnozujemy próchnicę zęba, mikropęknięcia szkliwa, szczelność wypełnień. Wykryjemy znacznie wcześniej infekcje bakteryjne i grzybicze.

 • Zapisy na bezpłatny przegląd profilaktyczny

  Dentica w listopadzie zaprasza wszystkich na bezpłatne przeglądy uzębienia, podczas których dowiedzą się Państwo o działaniach profilaktycznych, które zapewnią Wam zdrowe zęby przez szereg kolejnych lat. Jest takie stare powiedzenie, z którym się zgadzamy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

 • Narodowe Święto Niepodległości

  Dziś obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Warto takie dni celebrować z szacunku do naszych bohaterów, którzy walczyli abyśmy mogli zyć w wolnym kraju.

 • Karty rabatowe dla naszych pacjentów.

  Jakiś czas temu wykonalismy plastikowe karty rabatowe, które rozdajemy naszym pacjentom. Ci z kolei wręczają je swoim bliskim i znajomym. Coraz więcej osób trafia do nas z taką własnie kartą. Chcesz ją otrzymać? Zapraszamy póki jeszcze są.

 • Wybielanie zębów Łódź

  Dentica oferuje wybielanie zębów pojedynczych oraz całych tzw. łuków zębowych. Pracujemy w oparciu o system Prevdent, który rozjaśnia i jednocześnie wzmacnia zęby.

 • Przypominamy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności

  Wszystkim nam w tym trudnym czasie daje się we znaki noszenie maseczek i częste odkażanie rąk i przedmiotów. Pamiętajmy, że musimy się stosować do tych zaleceń aby uniknąć kolejnego lock downu. Mamy nadzieję, że rozumiemy wszyscy iż jest to w trosce o zdrowie nas wszystkich.

 • Wkrótce do naszej oferty wejdą usługi przy użyciu lasera Lasotronix

  Przy użyciu lasera możemy: skutecznie leczyć ból, dokonać dokładnej diagnostyki stanów zapalnych, próchnicy, wybielić zęby bez obawy o nadwrażliwość, wyleczyć ząb kanałowo na 1 wizycie, zastosować mniejszą dawkę znieczulenia, wykonać nowoczesne zabiegi przy protezowaniu, stomatologia dziecięca bez obaw o ból, czy nieprzyjemne dźwięki podczas wizyty.

   

 • Nowy laser stomatologiczny w klinice Dentica na Broniewskiego 14

  Miło nam zakomunikować, że właśnie zakupiliśmy nowoczesny laser stomatologiczny do naszej kliniki Dentica mieszczacej się przy ul. Broniewskiego 14 w Łodzi. Szcegóły o jego możliwościach podamy wkrótce.

 • Mosty cyrkonowe

  W naszej ofercie znajdą Państwo również mosty cyrkonowe. Charakteryzują się one tym, że zamiast podbudowy metalowej wykorzystany jest w nich cyrkon.

 • Bezpłatne badanie zębów

  Zapraszamy wszystkich na bezpłatne badanie zębów, które pozwoli znaleźć ewentualne ubytki lub pierwsze  oznaki próchnicy. Pamiętajmy, że profilaktyka jest bardzo ważna.

 • Promocyjne lakowanie zębów

  Zapraszamy na promocyjne lakowanie zębów dla dzieci i młodzieży szkolnej. O szczególy prosimy pytać Panią higienistkę Ilonę.

 • Usuwanie kamienia nazębnego

  Kamień nazębny to utwardzona, skamieniała płytka nazębna. Bakteryjna płytka nazębna w połączeniu z wapniem i fosforanami ze śliny tworzy kamień nazębny, a ten nastepnie prowadzi do pogłębiania chorób przyzębia. Dlatego raz, a najlepiej dwa razy w roku powinno się usuwać kamień nazębny. Profilaktyka to ważna dziedzina stomatologii.

 • Lakierowanie fluorem Protector

  Zachęcamy do działań profilaktycznych polegających na pokryciu powierzchni zębów lakierem fluorowy Protector, który doskonale wnika zapewniając doskonałą ochronę Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 • Stomatologia dziecięca

  Do rozpoczęcia roku szkolnego zostały niespełna 2 tygodnie. Zapraszamy małych pacjentów na wizyty stomatologiczne. U nas nic nie boli :-)

 • Bezpłatny przegląd stomatologiczny

  Zapraszamy na bezpłatny przegląd stomatologiczny. Przegląd taki powinno się wykonywać 1-2 razy w roku, aby jak najwcześniej wykryć ewentualne ubytki, które należy szybko uzupełnić, aby nie doszło do stanów zapalnych i bólu.

 • OTWIERAMY 4 maja!

  Dostosowaliśmy nasze kliniki do wytycznych Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i od 4 maja OTWIERAMY się dla Was!
  Wizyty u nas są bezpieczne ponieważ:
  1. Pacjenci umawiani są co godzinę, aby nie mieli ze sobą kontaktu.
  2. Po każdym pacjencie gabinet jest starannie dezynfekowany.
  3. Podczas zabiegów w naszych gabinetach pracują specjalne kurtyny UV, które zasysają powietrze z ewentualnymi bakteriami czy wirusami, które w komorze są niszczone.

  Korzystanie z naszych klinik jest bezpieczne w okresie pandemii koronawirusa.

 • Podnosimy standardy bezpieczeństwa

  Właśnie jesteśmy w trakcie podnoszenia standardów bezpieczeństwa związanego z pandemią koronawirusa. Wkrótce znów będą mogli do nas Państwo przychodzić na wizyty stomatologiczne i protetyczne.

 • Dziś 8 marca Dzień Kobiet

  Dentica życzy wszystkim Paniom wszystkiego co najlepsze z okazji ich dnia :-)

 • Mamy dla Was rabat 20%

  Przez cały luty mamy dla Was promocję na jedną, dowolną usługę stomatologiczną w klinice Dentica. O szczegóły prosimy pytać doktora Arkadiusza Choińskiego. Rabat wynosi 20%.

 • Bezpłatny przegląd zębów

  Zapraszamy wszystkich na bezpłatny przegląd stomatologiczny.  Wspolnie zadbamy o Wasze zęby.

 • Wreszcie wakacje!

  Od 22 czerwca uczniowie szczęśliwi bo rozpoczęli wakacje. Życzymy wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

 • 23 czerwca Dzień Ojca

  Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom zyczymy wszystkiego najlepszego :-)

 • Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

  Od dziś przez miesiąc trwa mundialowe szaleństwo. Oczywiście trzymamy kciuki za Biało - Czerwonych :-)

 • 1 czerwca Dzień Dziecka

  Wszystkim dzieciom z okazji ich dnia życzymy wszystkiego co najlepsze i oczywiście zdrowego usmiechu :-)

 • Dziś Dzień Mamy

  Wszystkim Mamon z okazji ich święta życzymy Wszystkiego naj :-)

 • Uwaga! Wkrótce nowa akcja promocyjna dla naszych pacjentów

  Zadzwoń i zapytaj o kartę rabatową upoważniającą do zniżki 30% na każdą z uslug.

 • Zdrowych i Wesołych Świąt

  Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych.

 • Pierwszy dzień wiosny

  Od dziś t.j. 20 marca mamy pierwszy dzień wiosny. Wszystkim naszym pacjentom życzymy dużo słonka i uśmiechu na twarzy :-)

 • 8 marca Dzień Kobiet

  Wszystkim Paniom z okazji ich święta zyczymy Wszystkiego najlepszego :-)

 • Film reklamowy na YouTube

  Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmiku reklamowego naszej kliniki na YouTube :-)

  Kliknij poniższy link:

   

  https://www.youtube.com/watch?v=pfo-TZ9r7ms