Dentica. Stomatologia Łódź Broniewskiego 14, Górna, Chojny-Dąbrowa Chirurgia stomatologiczna

Stomatologia estetyczna

Zdarza ci się podziwiać piękne, białe i równiutkie zęby innych, a kiedy uśmiechasz się do swojego odbicia w lustrze, widzisz same niedoskonałości? Potem unikasz szerokiego uśmiechu albo skrywasz go, tak jak tylko się da? Zupełnie niepotrzebnie! Specjaliści z naszego gabinetu stomatologicznego mogą spełnić twoje marzenia o pięknym uśmiechu i raz na zawsze zmierzyć się z twoimi kompleksami. Kierując się ogromnym doświadczeniem, wybierzemy metodę leczenia idealną dla ciebie.

Jeśli twoje zęby są ładne, ale szpeci je nieestetyczny osad i kamień, zaproponujemy ci podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, takie jak mechaniczne usuwanie kamienia nazębnego (skaling), czyszczenie zębów z osadów za pomocą kryształów mineralnych (piaskowanie) i nadanie zębom pięknego połysku (polerowanie). Jeśli twoje zęby są żółte lub ich naturalny odcień nie jest idealnie biały, możesz skorzystać z wybielania (nakładkowego lub przy użyciu specjalistycznych lamp), które przeprowadzimy z dbałością o bezpieczeństwo twoich zębów. A dla osób, które nie cieszą się pięknym, równym zgryzem, przygotowaliśmy szerokie możliwości korekty ustawienia, kształtu i koloru uzębienia; naprawianie zębów po uszkodzeniach mechanicznych, usuwanie przebarwień po antybiotykoterapii czy związanych z wadami szkliwa, niwelowanie przerw międzyzębowych. Oferujemy m.in. nakładanie licówek ceramicznych i koron porcelanowych, które umożliwiają zachowanie naturalnego wyglądu zębów.

Celem naszych zabiegów upiększających jest uzyskanie pięknego wyglądu zębów bez efektu sztuczności i ryzyka dla zdrowia jamy ustnej.